úterý 23. června 2015

Novinky a plány

Ti pozornější z vás si nejspíše všimli, že to tady poslední dobou zeje prázdnotou a po novém článku ani stopy. Má to ale jednoduché vysvětlení. Nebyl čas :D A to hned ze dvou důvodů:
 • Od prvního června mám brigádu. Pracuju ve Fatře, každý všední den od 6 do 14 hodin a jelikož jsem člověk, který nemá rád brzké ranní vstávání a nemá rád manuální práce, dokážete si asi představit, jak vypadám když dojdu odpoledne domů :D
 • A tím druhým důvodem jsou přijímačky. Ty mám ale už za sebou, proto mám odpoledne volná a konečně se můžu začít věnovat tomu, co mě baví (seriály, seriály, seriály!). Ale naplno mi prázdniny začnou až v srpnu, kdy mi skončí brigáda a já si dám nohy na stůl a budu si užívat volna :D A protože vím, že bych se otázce "Jak dopadly přijímačky?" stejně nevyhnula, napíšu to sem rovnou. Moje vysněná farmacie mi utekla o pouhé 4 body a co se týče odvolání, tak jsou šance velmi malé. Fyzioterapie mi taktéž nevyšla a tak nyní přemýšlím,  na které ze dvou škol, kam jsem se dostala, ten jeden rok přečkám, protože jsem odhodlaná dostat se na farmacii příští rok. A pro ty z vás, co mají přijímačky teprve před sebou mám malou radu. Nekašlete na to stejně jako já :D Po maturitě jsem si řekla, že je to v klidu a nějak to dám, ale pokud se hlásíte na školu, kam chce jít dalších 500 lidí bez učení to nejspíš nedáte. Jo a opisovat většinou nejde :D
Ale abych se vrátila opět k blogu :) Mám připravených spoustu článku (zatím pouze v hlavě :D) a určitě chci ve psaní pokračovat, když mám konečně víc toho volného času :) Takže tady v nejbližší době najdete:
 • Food tips, protože jídla není nikdy, ale opravdu nikdy dost. A kdo mě zná ví, že abych byla 100% šťastná, musím mít před sebou na talíři něco dobrého :D
 • Článek o tom, jak jsem zhubla. Na ten si ale nejspíš ještě počkáte, protože mám strašně moc myšlenek, které bych tam chtěla napsat, ale musím se s tím porvat tak, aby to mělo hlavu a patu a abych nebyla jediný člověk co si to přečte. Navíc mám stále dilema, zda tam přidat i své fotky.
 • Dneska jsem se činila v kuchyni (a myslím, že se tam brzy zase vrátím), takže se určitě těšte na nějaké recepty.
 • Taky mám v plánu vrátit se trochu k nějakému tomu sportu/cvičení, protože u té televize se sedí člověku mnohem líp když ví, že předtím něco udělal pro své tělo :D Takže pokud bude návrat úspěšný, každý týden bych vás prostřednictvím článku, chtěla informovat o tom, jakou sportovní aktivitou jsem své svaly trápila.
 • A samozřejmě vás čeká mnoho dalších článků, které budou o všem a zároveň o ničem, protože ty se píšou vždy nejlíp :D

7 komentářů:

 1. Určitě to příští rok zkus znovu, člověk by si měl jít za svým snem! :-) Brigádu máš časově docela hezky, je moc fajn mít od 2 odpoledne padla, člověk toho ještě hodně za den stihne :-).
  Už se těším na články!

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. kam na farmacii jsi se hlásila? příští rok se na ní také chystám dát přihlášku, tenhle rok jsem to ze strachu neudělala a hrozně mě to mrzí :)
  a kam jsi dělala fyzio? tam jsem dělala takyy :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlásila jsem se jen do Brna, ale příští rok si dám i do Hradce, prý jsou tam ty přijímačky lehčí :) A fyzio jsem dělala na lékařskou do Brna a ještě do Olomouce :) A tento rok jdeš někam na výšku? :)

   Vymazat
 4. Gratuluji k brigádě, i když já bych tak náročnou brigádu asi nepřežila :D :D. A ty přijímačky mě mrzí.. To je škoda, o ty 4 body :(. Nebudeš se odvolávat? Já letos dělala na ajinu a tam se dalo opisovat úplně neskutečně, co jsem tak viděla :D :D. A doufám, že ten článek o hubnutí by šel napsat o trochu dříve, moc ráda bych si ho přečetla :)

  OdpovědětVymazat
 5. To je super, že sis našla brigádu :) a jinak na recepty se těším! Jinak v té kuchyni to mám stejně :D maso je navíc dlouhý na přípravu, no

  OdpovědětVymazat